ЗВІТ КЕРІВНИКА

Заклад працює за:

базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»,

Укомплектованість педагогічними кадрами.

Дошкільний  навчальний заклад ясла-садок №3 «Малятко» повністю укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Педагогічні кадри закладу мають спеціальну педагогічну освіту,  за станом здоров'я їм   дозволено  здійснювати педагогічну діяльність.

Технічний персонал працює в повному складі.

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ.

Зміст, форми та методи виховання і навчання, використання педагогічних інноваційних технологій та методик, рівень матеріально-технічного забезпечення, навчально-методичної бази та медико-соціальних умов забезпечують високий рівень освітньо - виховного процесу та оптимальні умови для повноцінного перебування дітей в закладі.

Календарно - тематичне планування навчально-виховної роботи з дітьми відповідає зазначеним вище навчальним програмам та ведеться згідно з пам’ятками, розробленими методичною службою, на основі сучасного методичного забезпечення педагогічного процесу

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

Освітній процес в дошкільному закладі ведеться за затвердженими педагогічною радою закладу, чинними програмами, адаптованими програмами роботи гуртків. Розклад занять формується і виконується відповідно до вимог санітарно-епідеміологічного нагляду, затверджується керівником закладу, погоджується радою закладу.

План роботи дошкільного навчального закладу відповідає принципам актуальності, науковості, перспективності, доцільності, системності, послідовності.

Робота педагогічного і батьківського колективу спрямована на виконання вимог наступних навчальних програм, рекомендованих МОН України:

Ø  Базовий компонент дошкільної освіти в Україні.

Ø  Коментар до базового компонента дошкільної освіти в Україні.

Ø  Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

У закладі харчуються діти пільгових категорій :

із малозабезпечених родин:        11

багатодітних сімей :                       5